• Wielki Mur Chiński

  Wielki Mur Chiński  LEGO 21041

  klocków: 551 0,39 zł/klocek

  wiek: 12+ lat

  BRAK TOWARU 214,99 zł
 • Zobacz inne w kategorii: LEGO Architecture

  Wielki Mur Chiński.

  Odkryj architektoniczne sekrety jednego z obiektów światowego dziedzictwa z zestawem LEGO® Architecture 21041 Wielki Mur Chiński. Przyjrzyj się sprytnym technikom konstrukcyjnym, dzięki którym budowla wije się wzdłuż tysięcy kilometrów pagórków oraz wygina w górę i w dół między szczytami na nierównym, pofałdowanym terenie, tworząc harmonijne połączenie przyrody i architektury. Ten niezwykle szczegółowy model LEGO przedstawia dwie wieże połączone krętym fragmentem fortyfikacji na szczycie ciemnozielonego, górzystego krajobrazu z dolinami porośniętymi bujną roślinnością, drzewami i jeziorami. Całość uzupełniają dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim. Model świetnie sprawdzi się jako orientalny element wystroju domu lub biura, a złożenie go to relaksujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu miłośnikowi architektury, podróży, historii i projektowania. Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.

  Interpretacja Wielkiego Muru Chińskiego z serii LEGO® Architecture.
  Kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętego bujną roślinnością krajobrazu z górami, drzewami i jeziorami.
  W zestawie znajdują się także dwie dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim.
  Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.
  Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim, francuskim i chińskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture).
  Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
  Złożenie tego zestawu LEGO® Architecture stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji.

  Wymiary:

  • ok. 12 cm wysokości, 27 cm szerokości i 9 cm głębokości.