• Kreatywne Pudełko z Klockami z Kiciorożkowa

  Kreatywne Pudełko z Klockami z Kiciorożkowa  LEGO 41455

  klocków: 433 0,40 zł/klocek

  wiek: 5-12 lat

  BRAK TOWARU 174,99 zł
 • Zobacz inne w kategorii: LEGO Unikitty

  Kreatywne Pudełko z Klockami z Kiciorożkowa.

  Przeżyj ponownie ulubione sceny z najbardziej radosnego, błyszczącego i kolorowego serialu telewizyjnego na antenie w zestawie LEGO® UnikittyTM! 41455 Kreatywne pudełko z klockami z Kiciorożkowa! Zacznij od prostych modeli 16 postaci z serialu telewizyjnego, by następnie zająć się odrobinę trudniejszymi modelami scenerii i na koniec zbudować zamek Kici Rożek. Młodzi miłośnicy Kici RożekTM szybko nabiorą pewności siebie w budowaniu i z ochotą zaczną tworzyć własne rewelacyjne budowle.

  W zestawie 17 figurek do zbudowania: Kicia RożekTM, Książę Piesio RożekTM, Fibi, Dinokoleś, Mistrz Smutas, Misia Kwadrat, Kopniak, Burgerowiec, Beatsy, Pięknisia, Wężyk, Chmura Malinka, Brock, Stocko, Penny i Buzz oraz figurka Ricka.

  Do zbudowania jest kilka modeli scenerii, takich jak zamek Kici Rożek, skatepark, targ z wózkiem sprzedawcy kwiatów oraz stoiskiem z hot dogami.

  Dorównaj twórczością Kici RożekTM, eksperymentując z klockami z tego dużego zestawu.

  Instrukcje budowania postaci i miejsc z Kiciorożkowa są uporządkowane według rosnącej trudności, co pozwala początkującym konstruktorom nabrać pewności siebie.

  Puść wodze fantazji i zbuduj wszystko, co przyjdzie Ci do głowy!

  Zamek Kici Rożek ma ok. 16 cm wysokości, 17 cm długości i 6 cm szerokości.