• Bugatti Chiron

  Bugatti Chiron  LEGO 42083

  klocków: 3599 0,41 zł/klocek

  wiek: 16+ lat

  BRAK TOWARU 1469,99 zł
 • Zobacz inne w kategorii: LEGO Technic

  Bugatti Chiron.

  Poznaj doskonałą inżynierię w zaawansowanym zestawie konstrukcyjnym LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron. Ekskluzywny model stworzony we współpracy z Bugatti Automobiles S.A.S odzwierciedla kwintesencję tego markowego supersamochodu: lśniące, aerodynamiczne nadwozie, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach oraz szczegółowe tarcze hamulcowe. W otwieranej kabinie znajduje się 8-biegowa skrzynia biegów Technic wyposażona w ruchome łopatki oraz kierownica z symbolem Bugatti. Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości. Pod tylną klapą możesz rzucić okiem na szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami, a pod maską znajdziesz niepowtarzalny numer seryjny i niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti. Model w skali 1:8 odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego - charakterystycznego koloru marki Bugatti - a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły. Zestaw dostarczany jest w wysokiej klasy pudełku zawierającym kolekcjonerską broszurę z wyczerpującymi instrukcjami budowania.

  Ekskluzywna replika LEGO® w skali 1:8 samochodu Bugatti Chiron z bogactwem luksusowych funkcji, takich jak aerodynamiczne nadwozie, aktywny tylny spojler, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach, szczegółowe tarcze hamulcowe oraz silnik W16 z ruchomymi tłokami.

  Po otwarciu drzwi odkryjesz szczegółową kabinę z 8-biegową skrzynią biegów LEGO® Technic wyposażoną w ruchome łopatki, a także kierownicę z symbolem Bugatti.

  Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości.

  Pod maską znajdziesz niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti.

  Obejrzyj szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami.

  Samochód ma pod maską niepowtarzalny numer seryjny.

  Model odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego - charakterystycznego koloru marki Bugatti - a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły.

  Model dostarczany w wysokiej klasy pudełku.

  W komplecie kolekcjonerska broszura z wyczerpującymi instrukcjami budowania.

  Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.

  Wymiary:

  • Bugatti Chiron ma ok. 14 cm wysokości, 56 cm długości i 25 cm szerokości.