• Chatka Yody

  Chatka Yody  LEGO 75208

  Zestaw Lego Star Wars.

  klocków: 229 0,55 zł/klocek

  wiek: 7-12 lat

  BRAK TOWARU 124,99 zł
 • Zobacz inne w kategorii: LEGO Star Wars

  Chatka Yody.

  Odegraj kultową scenę szkolenia w chatce Yody na Dagobah z serii LEGO® Star Wars. Ten funkcjonalny zestaw zawiera chatkę na mokradłach Yody z rozsuwanymi sekcjami szkoleniowymi, w których Luke może balansować pudłami i stać na jednej ręce, by zaprezentować swoje umiejętności adepta Jedi. Jest tu też funkcja skoku przy użyciu Mocy, którą można przyczepić z przodu lub z tyłu modelu. Pomóż Luke'owi zeskoczyć z dachu i rozbujać się na „lianie" z Yodą na plecach. W środku chatki jest składane łóżko, kominek, jedzenie i meble, a także ukryty schowek pod podłogą. Z boku jest nawet okno, przez które R2-D2 może zaglądać do środka! Ten funkcjonalny zestaw Star Wars zawiera dwie minifigurki.

  W zestawie dwie minifigurki: Yoda i Luke Skywalker oraz figurka R2-D2.
  Chatka Yody ma rozkładane sekcje szkoleniowe, odczepianą funkcję skoku za pomocą Mocy i „lianę" na dachu z funkcją rozbujania się. W szczegółowym wnętrzu znajduje się składane łóżko, kominek, jedzenie, meble oraz tajny schowek pod podłogą.
  Broń: laska Yody i miecz świetlny Luke'a. Luke może nosić Yodę na plecach podczas treningu.
  Akcesoria: marchewka, patelnia, butelka i wąż.
  Balansuj pudłami, stój na jednej ręce, wykonuj fantastyczne skoki za pomocą Mocy i bujaj się na „lianie" jak prawdziwy wojownik Jedi.
  Model ma ok. 11 cm wysokości, 25 cm długości i 11 cm szerokości.