• Sokół Millennium

  Sokół Millennium  LEGO 75212

  Zestaw Lego Star Wars.

  klocków: 1414 0,52 zł/klocek

  wiek: 9-14 lat

  BRAK TOWARU 739,99 zł
 • Zobacz inne w kategorii: LEGO Star Wars

  Sokół Millennium.

  Podróżuj z Hanem Solo, Chewbaccą i ich przyjaciółmi na pokładzie statku z zestawu LEGO® Star Wars Sokół Millennium - ucieczka z Kessel. Ta wersja LEGO kultowego koreliańskiego frachtowca z filmu o Hanie Solo ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i odczepianą pokrywą, dwa sprężynowe działka, antenę czujnika, rampę, obracające się wieżyczki laserowe na wierzchu i spodzie z dwoma miejscami dla strzelców, a także odczepianą kapsułę ewakuacyjną. Ten niesamowity zestaw z serii Star Wars ma także otwierane pokrywy kadłuba, dzięki którym można dostać się do szczegółowego wnętrza statku. W środku znajduje się ładownia z kanapą i stolikiem do gry w holograficzne szachy Dejarik, łóżko, schowek na amunicję oraz hipernapęd do zbudowania z narzędziami. W zestawie jest sześć minifigurek i droid DD-BD.

  Model ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i zdejmowaną pokrywą, czujnik, dwa sprężynowe działka, rampę, obracające się wieżyczki laserowe na wierzchu i spodzie z dwoma miejscami dla minifigurek strzelców, odczepianą kapsułę ewakuacyjną i otwierane pokrywy kadłuba, które umożliwiają łatwy dostęp do szczegółowego wnętrza.

  Wewnątrz statku znajduje się ładownia z dwoma kontenerami, komputer nawigacyjny, kanapa i stół do holograficznych szachów Dejarik, bar, łóżko, schowek na amunicję oraz hipernapęd z narzędziami.

  Broń: dwa pistolety blasterowe, karabin blasterowy i blaster Landa.

  W zestawie jest też elektrolornetka.

  Podnieś pokrywy kadłuba i odegraj wewnątrz statku ciekawe przygody z filmu o Hanie Solo.

  Zagraj z Chewbaccą w szachy Dejarik... tylko pamiętaj, że nie lubi przegrywać!

  Model ma ok. 11 cm wysokości, 48 cm długości i 30 cm szerokości.